Nasz zespół

Jesteś tutaj:

Oferujemy bardzo szeroką gamę usług z zakresu kosmetologii twarzy i ciała oraz usługi fryzjerskie.
Nasz zespół tworzą specjaliści pod nadzorem Iwony Dyląg, wykwalifikowanego kosmetologa z ponad 12 letnim stażem. Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach marki Dottore, M’onduniq, Insight, Sensus, Keen

Iwona Dyląg

Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Kosmetologia. Od ponad 12 lat poświęca się pasji jaką jest praca kosmetologa. Specjalizuje się w terapiach skór problematycznych, z trądzikiem, przebarwieniami oraz zabiegach anti-aging. Praca kosmetologa to dla niej połączenie pracy, pasji i edukacji.

Julia Ovsienko

Kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku Kosmetologia. Specjalizuje się w masażach oraz zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Wykonuje masaż klasyczny, relaksacyjny, Izraelski, Japoński, KOBIDO, bańką chińską. Uśmiech i zadowolenie klientów to dla niej największa satysfakcja.

Daria Frolyk

Stylista paznokci

Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku Kosmetologia. Stylizacją paznokci zajmuje się od 4 lat. Stale poszerza swoje umiejętności, uczęszczając na liczne szkolenia. Nieustannie dąży do perfekcji, co przekłada się na jakość wykonywanych usług. Każdego klienta traktuje indywidualnie, by spełnić jego oczekiwanie.

Vera Dabraliubova

Stylistka fryzur

Perfekcjonistka w pracy i w życiu. Specjalizuje się w koloryzacjach, pojaśnieniach z wolnej ręki (ombre, sombre ), balejage. Od ponad 10 lat bezustannie podnosi swoje kwalifikacje. Na pierwszy plan stawia zdrowie włosów i skóry głowy.

Maryna Osovska

Stylistka fryzur

.